• Szkolenia z Coachingu
    Szkolenia z Coachingu
    Oferujemy szkolenia z Business Coachingu skierowane do managerów i kadry zarządzającej Coaching zespołowy, który kształtuje, wspiera, rozwija pracę w zespole by stała się bardziej efektywna oraz Executive Coaching skierowany do kadry zarządzającej wyższego szczebla
  • Szkolenia z BHP
    Szkolenia z BHP

Edukacja ekologiczna: programy rozwojowe i szkoleniowe

Prowadzimy projekty rozwojowe i szkolenia z zakresu edukacji ekologicznej. Nasza wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu w organizowaniu szkoleń z branży ekologicznej.

 

W dzisiejszych czasach zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście do życia to jedne z najważniejszych tematów na świecie. Błyskawiczny postęp oraz rozwój cywilizacji sprawiają, że nie nadążamy za zmianami klimatycznymi oraz przyrodniczymi. Dlatego tak ważna jest edukacja ekologiczna mieszkańców jak i specjalistów z hasłem przewodnim: “Myśl globalnie, działaj lokalnie”

 

Poprez edukację ekologiczną rozumie się m. in. kampanie i badania społeczne, programy edukacyjne oraz inne działania koncentrujące się na ochronie przyrody z poszanowaniem zrównoważonego rozwoju.