• Wyjazdy degustacyjne: Lato 2017
  Wyjazdy degustacyjne: Lato 2017
  Zapraszamy na firmowe wyjazdy integracyjne szlakiem wina oraz whisky. W ramach programu szkolenia, degustacje, atrakcje turystyczne. Wyjątkowe hotele i restauracje!
 • Maktrop dla firm
  Maktrop dla firm
  Firma Maktrop to grupa wyspecjalizowanych osób zajmujących się obsługą biznesową firm. Organizacja eventów, wyjazdów biznesowych, konferencji oraz szkoleń odbywa się w oparciu o wieloletnie doświadczenie i koncentrację na wysokiej jakości sprzedawanego produktu.
 • Najbliższe konferencje i szkolenia z branży technicznej
  Najbliższe konferencje i szkolenia z branży technicznej
  więcej..
 • Wyjazdy motywacyjne i integracyjne po Europie i świecie
  Wyjazdy motywacyjne i integracyjne po Europie i świecie
  Najczęściej wybierane kierunki: Włochy, Hiszpania, Portugalia, Kuba, Tajlandia, USA Możliwość transportu autokarowego jak i lotniczego więcej...

O Firmie

Zajmujemy się profesjonalną obsługą z zakresu organizacji szkoleń, konferencji, firmowych imprez oraz eventów motywacyjnychwyjazdów biznesowychwyjazdów integracyjnych, tłumaczeń technicznych i tłumaczeń przysięgłych.

 

Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą naukowo-dydaktyczną, a wieloletnie doświadczenie na rynku pracy w organizacji, tłumaczeniach i marketingu  daje nam możliwość spełnienia wszelkich indywidualnych oczekiwań klienta. Świadczymy pełną obsługę cateringową konferencji, bankietów oraz innych imprez biznesowych. Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem menu, ale również odpowiednim ustawieniem stołów i przystrojeniem sali, tak ażeby wszystko idealnie pasowało do charakteru wydarzenia.

 

Posiadamy wszelkie niezbędne umiejętności i narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować odpowiedni program eventu, bogaty w atrakcje oraz sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi, przekazaniu wiedzy oraz niezapominanym przeżyciom.

 

Dysponujemy ogromną bazą nowych hoteli, miejsc plenerowych, sal koncertowych i konferencyjnych w całej Polsce i na świecie, dzięki czemu z pewnością każda firma będzie mogła wybrać właściwe miejsce spośród zróżnicowanej oferty współpracujących z nami lokali i obiektów.

 

Prowadzimy także kompleksowe szkolenia okresowe BHP, oraz szkolenia coachingowe,  które adresowane są do osób na różnych stanowiskach: pracodawców, kierowników, dyrektorów, pracowników administracyjno-biurowych, pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjnych, pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Zajmujemy się również organizacją wyjazdów do Europy i różnych innych wycieczek do dalszej części świata.

 

Naszym klientom dajemy możliwość tworzenia indywidualnych ofert, przez co mogą oni wybrać nawet te najbardziej egzotyczne miejsca, jeśli tylko będą mieli taką chęć lub potrzebę. Organizując taki wyjazd, zapewniamy wszystkim uczestnikom pełen pakiet ubezpieczenia podróżnego, wykwalifikowanego tłumacza oraz wszechstronną obsługę, świadczoną przez specjalnie wytypowanego pilota wycieczek, który będzie odpowiedzialny za Państwa komfort i zadba o to, by nikomu niczego nie zabrakło.

 

Maktrop dokłada wszelkich starań, by pomóc klientom w realizacji ich celów biznesowych, tworząc różnorodne programy wsparcia sprzedaży oraz niezapomniane wyjazdyimprezy firmowe! Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

Nasza główna siedziba